Другий випадок сказу за місяць

ПроСВІТ, На здоров'я
17/04/2021, 1 Comment

Після Ласицька, де 5 квітня скажений вовк накинувся на людей і тварин, районна влада ввела карантинні обмеження в селі Березці Парохонскої сільради. У двір одного з місцевих жителів забігла лисиця і накинулася на собаку, яка перебувала у дворі. Господар, не розгубившись, прийшов на допомогу своєму вихованцеві і заколов руду хижачку вилами. Обійшлося без постраждалих. Після проведення ветеринарної експертизи отримано висновок про наявність у лисиці сказу. Здоров’ю пса нічого не загрожує – завбачливий господар ще раніше зробив йому щеплення від сказу. А за усталеною практикою, ветеринари провели ревакцинацію собаки після сутички з лисицею.

Пинський райвиконком оголосив Березці неблагополучної зоною по сказу тварин і ввів карантин. В селі проводиться подвірний обхід. Встановлюються постраждалі від укусів тварин, з’ясовується необхідність у щепленнях від сказу. Перевіряється дотримання правил утримання собак і кішок. Не допускається вивезення собак і кішок за межі села, заборонено торгівлю тваринами. Встановлено початковий термін карантину – 2 місяці.

Додатково посилено контроль за безпритульними тваринами, проводиться їх вилов. Мисливців зорієнтовано на відстріл диких м’ясоїдних тварин – лисиці, вовка, єнотовидного собаки.

За інформацією Пинського районного виконавчого комітету

1 thought on “Другий випадок сказу за місяць”

Залишити відповідь