Заклади з найменшим відсотком вакцинованих вчителів переходять на дистанційне навчання

ПроСВІТ, На здоров'я
19/09/2021, Leave a comment

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рафалівської громади вирішено рекомендувати керівникам закладів освіти запровадити у навчальних закладах із рівнем вакцинації освітян менше 80% дистанційну форму навчання.

З 20 вересня Рафалівський ліцей, Рафалівський Петропавлівський ліцей і його структурні підрозділи: Суховільська початкова школа, Рафалівська початкова школа, рафалівський заклад дошкільної освіти “Сонечко”, Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості, Рафалівська дитяча музична школа переходять на онлайн-навчання. Водночас, форма навчання у Лозківській гімназії не зазнає змін – у навчальному закладі вакциновано більше 80% вчителів.

У Полицькій громаді Вараського району із 14 вересня навчальний заклад Полицька ЗЗСО-I-III ст. працює дистанційно, у зв’язку з великою кількістю хворих на COVID-19 та малим відсотком вакцинованих освітян.

Нещодавно на засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рівненській облдержадміністрації запропонували перейти на дистанційне навчання закладам освіти із критично низьким рівнем вакцинації. Окрім шкіл Рафалівської громади у списку з півночі області Рокитнівської, Березівської, Старосільської, Вирівської громад Сарненського району. Саме на цих територіях відсоток вакцинованих вчителів найменший.

За матеріалом Рівне1

Залишити відповідь