Затримано дилерів смертельно небезпечного нарокотику (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини
07/10/2021, Leave a comment

У Бересті під час проведення спецоперації мпівробітниками управління наркоконтролю Берестя спільно з колегами з Гродно виявлено і, при силовій підтримці ОМОНу, на гарячому було затримано жителів обласного центру: двої брата і їх приятель, у яких було виявлено та вилучено 45 гр метадону і 3,5 гр клефедрона.

Затримання стало результатом тривалої і копіткої роботи оперативників наркоконтролю по викриттю злочинців. Слідчі з’ясували, що 32, 23 і 18-річні жителі Берестя робили «схрони» особливо небезпечного наркотику – метадону в лісосмугах. Великі партії наркотиків вони набували в різних інтернет-магазинах. Оперативниками було зафіксовано факти розміщення закладок в лісах, розташованих недалеко від Берестя.

Часово виконуючий обов’язки начальника управління з наркоконтролю та протидії торгівлі людьми Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому Денис Воропаєв зазначив, що більшість смертей серед наркоспоживачів відбувається через вживання ними метадону, адже будь-який прийом такого наркотичного засобу може виявитися останнім.

Перевіряється причетність молодиків до фактів заподіяння смертей в результаті збуту особливо небезпечного наркотичного засобу – мефедрону, – додав Денис Воропаєв.

За збут заборонених речовин затриманим загрожує до 15 років позбавлення волі.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь