Затримано фанатів “Динамо” з бійцівського клубу (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, Новини
03/11/2020, 2 коментарі

В Бересті затримано членів популярного міського бійцівського клубу «Професіонал», учасників «договірних бійок». Обидва місцевих жителя, за інформацією 6-го управління по Берестейській області Головного управління по боротьбі з організованою доступністю та корупцією Мінсітерства Республіки Білорусь, є лідерами руху фанатів футбольного клубу «Динамо-Бересть», дотримуються неонацистської ідеології і 10 серпня під час протестної демонстрації вступали в бійку з міліціонерами.

32-річний чоловік координував агресивні дії демонстрантів, розставляв їх в зчеплення, а також особисто бився з міліціонерами. Раніше він неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за хуліганство та непокору.

25-річний житель Берестя також неодноразово порушував адміністративне законодавство (хуліганство, непокору і насильство по відношенню до близького родича) і був фігурантом кримінальної справи про шахрайство в особливо великому розмірі. Молодик тривалий час переховувався, але був затриманий співробітниками Головного управління по боротьбі з організованою доступністю та корупцією і ОМОН в Каменецькому районі.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконокому

2 thoughts on “Затримано фанатів “Динамо” з бійцівського клубу (ВІДЕО)”

  1. Stefаn сказав:

    Чому неонацист? Невже то е руськомирська пропаганда автора, або автор таемно працюе на когось? Я спiвчуваю украiнському руху.

    1. Віктор Місіюк сказав:

      інформація “6-го відділення” на офіційному ресурсі МВС-у

Залишити відповідь