Збитки на понад мільйон гривень

ПроСВІТ, Новини
30/12/2020, Leave a comment

У кінці листопада до поліції Ковеля звернувся менеджер одного із місцевих підприємств та повідомив, що кампанія передала кондитерські вироби на майже пів мільйона гривень для доставки до Київської області. Товар завантажили у вантажівку Renault Premium та відправили у потрібному напрямку. Проте через декілька днів виявилось, що особа, яка мала доставити його на місце призначення, не виконала своїх зобов’язань й нині не виходить на зв’язок.

Схоже повідомлення надійшло й до Луцького відділу поліції всередині грудня. 37-річний лучанин розповів, що особа, яка перевозила трактор FARMLEAL, вартістю понад 500 тисяч гривень, не доставила його до місця призначення й зникла.

Працівники управління карного розшуку встановили, що до вчинення цих кримінальних правопорушень причетний 41-річний мешканець Київської області. 28 грудня його в результаті кропітких оперативно-розшукових заходів виявили в м. Дубно. Встановили, що зловмисник представлявся не своїм іменем, а при собі мав фіктивне посвідчення водія. Куди шахрай збував товар, яким заволодів незаконно, нині встановлюють.

Сума збитків які завдав шахрай власникам перевищує мільйон гривень.

За матеріалом Волинські новини

Залишити відповідь