З нагоди 25-тої річниці ухвалення Основного закону України

Віктор Місіюк, Новини
28/06/2021, Leave a comment

З нагоди відзначення 25-ої річниці з дня прийняття Конституції України і введення її в дію дипломати Консульства разом з представниками української громади Берестейщини поклали квіти до памʼятника Т.Г.Шевченку в Бересті.

Ухвалення 1996-го року Основного Закону стало логічним наслідком тисячолітнього державотворчого процесу українців. Конституція становить ядро національної правової системи. Вона фіксує головні юридичні та політичні аспекти відносин між державою та суспільством.

Українська держава й її Основний Закон виникли не на пустому місці. «Руська правда» Ярослава Мудрого, Конституція Пилипа Орлика, основоположні акти періоду Української революції 1917-1921 років та низка інших документів заклали підвалини сучасної Конституції України. Їхня поява супроводжувала всі важливі віхи державотворчого процесу і є для них документальним свідченням.

У приміщенні Консульства України в Бересті з нагоди ювілейної дати розміщено інформаційно-публіцистичну виставку, присвячену історії Конституції України та українського державотворення.

За матеріалом Консульства України в Бересті

Залишити відповідь