КварцКрейдПром банкрут

ПроСВІТ, На здоров'я
24/11/2020, Leave a comment

Хотіславський кар’єр постійно розглядають як одну з загроз гідрологічному режиму Шацьких озер. Але ні величезних розробок місцевого родовища не велось, ні великої попиту на товару місцевого заводу не було. Підтердженням стало рішення Економічного суду Берестейської області, який визнав економічно неспроможним власника заводу СЗАТ “КварцКрейдПром”.

У березні 2020 року економічний суд відкрив провадження у справі про банкрутства “КварцКрейдПрома”. У квітні по відношенню до боржника було відкрито конкурсне виробництво. Антикризовий керуючий з’ясував, що акціонерне товариство довгий час має незадовільну структуру бухгалтерського балансу, а його фінансові показники свідчать про неплатоспроможність.

Більшістю голосів кредитори затвердили план санації підприємства, який передбачає реалізацію заходів щодо відновлення платоспроможності до кінця березня 2022 року. З огляду на це керівник клопотав перед судом про введення санації. Клопотання було задоволене. “КварцКрейдПром” визнаний економічно неспроможним, введена санація до 4 квітня 2022 року.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь