Контрабандисти перевезли 11 мільйонів пачок (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини
15/03/2021, Leave a comment

Співробітники Надбужанського прикордонного управління затримали чотирьох осіб, в тому числі двох керівників злочинної групи, що займалися контрабандою сигарет через польсько-білоруський кордон.

Встановлено, що сигарети ввозилися контрабандою в залізничних вагонах, в спеціально сконструйованих ящиках, накритих тріскою або вугіллям.

Інший метод контрабанди сигарет полягав в контрабанді в вагонах з поворотною тарою, що містить деталі з автомобільного заводу. Сигарети вивантажували на перевантажувальних базах, розташованих недалеко від польсько-білоруського кордону, а іноді і на шляху прямування поїздів.

Розслідування стосується групи людей, що діють з 2013 по 19 жовтня 2016 року за керівництвом двох громадян Польщі, які організували масове провезення сигарет через залізничний переїзд з Білоруссю в Тересполі без митного контролю.

Зібрані докази дозволили пред’явити звинувачення в контрабанді понад 11 мільйонів пачок сигарет білоруського виробництва на загальну суму близько 150 мільйонів злотих.

Підозрюваним загрожує покарання до 10 років позбавлення волі.


За матеріалом Pograniec.by

Залишити відповідь