Модернізували кисневу станцію міської лікарні

ПроСВІТ, На здоров'я
12/09/2021, Leave a comment

Лікарня №1 в Бересті є резервною для прийому хворих коронавірусів. Під час пандемії споживання кисню тут виросло в 25 разів. “Обладнання, магістралі, джерела кіслородоснабженія в критичний момент свою функцію виконали. Щоб персонал відчував себе впевнено, а пацієнти в безпеці, потрібна була модернізація системи подачі кисню“, – пояснив головний лікар Брестської міськрї лікарні №1 Едуард Бабич.

Були замінені трубопроводи, встановлені два резервуари з рідким киснем по 5 тони кожен і резервна станція на 60 балонів стислого кисню. У лікарні збільшили кількість точок подачі кисню. Тепер їх 226. При максимальному завантаженні киснем можна забезпечити 75% пацієнтів. “Ця цифра взята з великим запасом. Бо навіть у другу хвилю у нас було приблизно 20% пацієнтів на кисні“, – додає пан Едуард.

Зараз лікарня працює в змішаному режимі. Для лікування хворих коронавірусів відведено два відділення. “Кількість ліжок для таких пацієнтів безпосередньо залежить від потреби. Якщо буде потрібно, готові оперативно перепрофілювати додаткові відділення: протягом доби ми це робимо. Підхід дуже гнучкий і залежить від епідеміологічної ситуації. Ми націлені на те, щоб максимально зберегти надання допомоги для неінфікованих коронавірусів пацієнтів, які теж потребують екстреної та планової допомоги “, – каже головлікар.

У Бресті хворим на пневмонію і коронавірусів допомогу надають і в центральній міській лікарні. Там теж займаються модернізацією системи подачі кисню. Після модернізації число кисневих точок з 220 збільшиться до 450.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь