Наближається пік четвертої хвилі

ПроСВІТ, На здоров'я
01/10/2021, Leave a comment

За її словами головної санітарної лікарки Волинської облдержадміністрації Наталії Янко, епідемічний сезон 2020–2021 років є унікальним за вірусологічною характеристикою, оскільки циркуляції вірусів грипу майже не спостерігалося. Натомість у циркуляції значно домінували віруси респіраторної групи інфекцій. На це, зокрема, вплинули обмежувальні протиепідемічні заходи, які були введені у зв’язку з початком пандемії COVID-19.

Наразі в області спостерігається підвищення захворюваності на віруси респіраторної групи через циркуляцію вірусів SARS-CoV-2 та інших. За минулий тиждень на ГРВІ захворіло близько 4,2 тис. волинян проти 2,6 тис. попереднього тижня, зростання — на 60%. За добу до виступу головної лікарки в області зареєстровано 276 випадків захворювання на COVID-19, летальних випадків  – 4: Луцький район – 2, Камінь-Каширський район – 1, Ковельський район – 1.

Цьогоріч епідсезон може бути більш інтенсивним, що пов’язано з уже підтвердженою циркуляцією штаму «Дельта», який є більш контагіозним та спричиняє важчий перебіг захворювання. Тому пік захворюваності очікується раніше — у жовтні-листопаді, зважаючи на поточні тенденції захворюваності.

За матеріалом Волинь_infa

Залишити відповідь