“Не піддавайтесь паніці і зберігайте спокій”

Віктор Місіюк, Новини
14/06/2021, Leave a comment

В Пинську на будинках домів масово з’явились оголошення які попереджають жителів і гостей міста про проведення в червні 2021 року в невідомий день нетипових військових навчань. Вони передбачають діяльність в місті диверсійних груп, захоплення будівель, знищення інфраструктури. Організатором виступає місцева територіальна оборона. Оголошення закликають уникати паніки, жителі міста стали публікувати фото оголошень в інтернеті. Частина з них видрукована на принтері, частина є ксерокопіями.

В 2020 році на полігоні “Берестейський” сили спеціальних операцій під час вправи “Штурм” на білорусько-російських навчаннях “Полярна зірка” відпрацьовували протидію диверсійно-розвідувальним групам в умовах населеного пункту, замкнутої простори, штурму будинку. Для чого знадобилось проводити навчання в умовах реального міста поки невідомо. Людей також цікавить яким чином пов’язані дії військових з інформуванням про підозрілих арендарів квартир.

Нагадаємо в 2020 році учасників післявиборчої акції в Пинську звинуватили в спробі захоплення адміністративних будівель, жорстокому протистоянні з правоохоронцями та військовими, які були названі “пинською бійнею“.

Залишити відповідь