Новий транскордонний туристичний бренд

ПроСВІТ, На здоров'я
30/03/2021, Leave a comment

Волинська обласна рада у партнерстві з гміною Володава  за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізовує проєкт «Українсько-польське Поозер’я – край легенд: відкрий та насолоджуйся незвіданим».

Територія проєкту охоплює гміну Володава і Шацьку територіальну громаду, представляє собою самобутній географічний регіон з великою кількістю озер, річок та лісів, справжню перлину природи з багатою культурою та історією.
Слава про такі мальовничі озера, як Біле та Світязь , уже давно перетнула національні кордони. Однак, небагато жителів Люблінського воєводства чули про такі чудові озера, як Пісочне, Люцимер, Перемут, так само, як і дуже мало українців знайомі з прекрасними озерами у гміні Володава.

Проєкт передбачає створення та просування спільного туристичного бренду озерного краю, який би забезпечив активну промоцію багатої природної спадщини озер Волині та Люблінщини для збільшення їхнього туристичного потенціалу.


Основні заходи проєкту передбачають організацію спільного транскордонного фестивалю «Озерна містерія», проведення дискусійної панелі «Брендинг як інструмент підвищення ефективності функціонування туристичної дестинації», створення сайту, розробку концепції просування туристичного бренду,  дослідження історико-краєзнавчого пласту озерного краю, здійснення навчального туру та виготовлення сувенірної продукції.

За матеріалом Волинської обласної ради

Залишити відповідь