Номінанка премії “герой-рятувальник” (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, На здоров'я
26/04/2021, Leave a comment

Ковельчанку Ольгу Дорош, яка в лютому цього року врятувала жінку з будинку, в якому зайнялася пожежа, номінували на Всеукраїнську акцію “Герой-рятувальник року”, — розповів Суспільному заступник начальника Ковельського міськрайонного відділу ДСНС Олександр Дерев’янчук.

Це був будній день, 15-го лютого. О 18-ій годині Ольга Дорош мала йти на роботу. Вона працює техпрацівницею в Ковельській міськраді. Того дня затрималась і вийшла з дому на кілька хвилин пізніше, ніж завжди. Побачили з-під даху будинку густий дим, а у вікні стояла сусідка, яка не могла вийти з дому.

Ольга Дорош каже: часу на роздуми у неї не було. Кинулась рятувати жінку. Відкрила двері та витягла її на двір. У хаті залишився чоловік сусідки, який прикутий до ліжка після інсульту. Коли зрозуміла, що не зможе винести його сама, рятувальниця викликала пожежників і “швидку”. Лише на роботі Ольга Дорош зрозуміла, що трапилося.

Рятувальник Сергій Волосюк розповідає, що паралізований чоловік лежав біля палаючого ліжка. Його нащупали руками. За ноги підтягли, взяли за руки і винесли на вулицю. Жінку і чоловіка після пожежі у важкому стані з опіками госпіталізували.

За мужність і порятунок життя Ольгу Дорош номінували на щорічну Всеукраїнську акцію “Герой-рятувальник року” започаткувану в 2004 році. Так, в Україні відзначають громадян, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій і стихійного лиха.

За матеріалом Суспільне

Залишити відповідь