Облрада вимагає від поліції бійки між селами

ПроСВІТ, Новини
24/11/2017, Leave a comment

Масові бійки між жителями сусідніх сіл здавалося б стали давньою історією. Але відносини між жителями двох населених пунктів Маневицького району зацікавили навіть Волиньраду.  На недавній її сесії, 23 листопада, з депутатським запитом в тій справі звернулася Людмила Кирда.

До депутатки звернулися жителі села Годомичі Маневицького району Волині з інформацією про те, що жителі сусіднього села Четвертня періодично вчиняють щодо них хуліганські дії. Зокрема, влаштовують масові побоїща, приїжджаючи в село чималими «бандами».

Одного разу жителі села Годомичі приїхали у Четверню декількома автомобілями і влаштували масову бійку у Четвертні. Натомість поліція прибула лише після другого дзвінка через півтори години. Більше того, пошук винних, на переконання потерпілих, здійснюють не належним чином.

Людмила Кирда вважає, що ситуація потребує негайного втручання очільника головного управління Нацполіції у Волинській області Петра Шпиги, якому вона й адресувала свій запит. Депутати підтримали запит більшістю голосів.

Залишити відповідь