Оголошено конкурс ландшафтного мистецтва

Віктор Місіюк, На здоров'я
03/11/2021, Leave a comment

У Берестській області раз на рік проводитимуть конкурс ландшафтного мистецтва “Місто-сад”. Серед номінацій – “Виставка проектів та реалізованих ідей у ​​ландшафтній архітектурі”, “Реалізація кращого ландшафтного дизайну, озеленення, концепції”, “Workshop молодих архітекторів, ландшафтних дизайнерів та студентів”, “Міські стратегії озеленення”, “Зелене місто” та “Фестиваль квітів”. Учасниками змагання можуть стати організації, індивідуальні підприємці, громадяни, які займаються архітектурним, дизайнерським чи ландшафтним проектуванням, учні та студенти.

Творчий конкурс “Місто-сад” проводиться для демонстрації сучасних досягнень ландшафтного мистецтва, популяризації нових технологій та досягнень у проектуванні сучасних просторів з урахуванням світових тенденцій, підвищення загального рівня ландшафтної культури, професійної майстерності, підтримки та розвитку ініціативи мешканців регіону, реалізації оригінальних ідей щодо організації благоустрою міських територій.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду у розмірі до 2900 рублів. За друге місце передбачено до 1450 рублів, за третє – до 725 рублів. За рішенням оргкомітету та журі можливе присудження Гран-прі, власнику якого належить до 4350 рублів.

Організаторами конкурсу виступають Берестейські обласні та міські виконавчі комітети.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь