Остаточні висновки зробить суд

Віктор Місіюк, Новини
02/05/2021, Leave a comment

29-30 квітня Національна поліція України провела обшуки у селі Любитів (на околиці села Колодяжне) у місцях виробничих потужностей ТОВ «Верба-ВВ», яке 1 травня оприлюднило з цього приводу свою позицію. Керівником підприємства «Верба-ВВ» є Тетяна Полячук, однак займається його діяльністю Олександр Місюра відомий завдяки своїй активності у соціальних мережах, де, здебільшого, висловлює свою точку зору щодо реформ лісової галузі та «справедливого», на його думку, розподілу деревини між деревообробниками.

Сектор комунікації поліції Волинської області повідомив, що поліцейські виявили лісоматеріали з бирками електронного обліку, які підприємство повторно використовувало при здійсненні експортних операцій. Завдяки такій оборудці фірма намагалися приховати деревину невідомого походження, яку зберігали на території. Правоохоронці вилучили близько 40 метрів кубічних необлікованої деревини породи сосна та близько 70 кубометрів пиломатеріалів.

Як стверджують у товаристві, близько 70 чоловік різних правоохоронних органів, які отримують зарплату за рахунок сплати податків бізнесом, протягом 48 годин шукали те, чого не може бути – незаконної діяльності чи лісу на території деревообробного процесу.

Також близько 20 чоловік Державної лісової охорони протягом 2 днів фізично контролювали і перевіряли приватне підприємство, шукали незаконну деревину. До цієї слідчої дії долучили і Державну екологічну інспекцію тощо.

За словами керівництва «Верба-ВВ», уже тривалий час деревообробне підприємство перебуває «під тиском» різних корумпованих груп чиновників, багатьох контролюючих органів державної влади та правоохоронців.

Проведення таких обшуків, на нашу думку, це неадекватна реакція чиновників на публічну принципову вимогу ТОВ «Верба-ВВ» – провести реформи лісового господарства, припинити тіньовий обіг деревини та запровадити відкритий і прозорий ринок.

Є повним безглуздям очікувати, що наше підприємство може використовувати якусь незаконну сировину чи вдається до будь-яких незаконних дій в процесі переробки лісу в умовах постійного тиску.

На жаль, Поліція Волині розголошує таємницю слідства, більше того – поширює в ЗМІ маніпулятивну інформацію про події 29-30 квітня 2021 року, чим завдає шкоду діловій репутації ТОВ «Верба-ВВ».

З розумінням відносимося до розчарування правоохоронців, яким не вдалося виявити незаконний ліс.

Саме завищені очікування правоохоронців і відсутність реальних результатів обшуків, на нашу думку, спонукали слідчих до вилучення законної продукції і, таким чином, створення для публіки хоча б якогось оправдання некомпетентних сумнівних слідчих дій.

Бюджетні кошти, витрачені на 2-дений обшук у ТОВ «Верба-ВВ», є поганим прикладом нераціонального використання ресурсів суспільства.

Переконливо просимо всіх правоохоронних органів, в першу чергу, зберігати здоровий глузд, хоча б трішки думати, а лише згодом – залучати КОРД та вдаватися до силових методів і використання владних повноважень.

На жаль, доходить до абсурду, коли ТОВ «Верба-ВВ» приходиться більше дбати за збереження «oblico morale» правоохоронців, ніж самим правоохоронцям.

Будь ласка, зберігайте честь мундирів і не виконуйте «брудні» та провокативні «замовлення» вищих посадових органів державної влади, установ, підприємств, їх службових та посадових осіб, які нічого не навчилися на державній роботі, окрім корупції.

Цим ви набагато більше принесете користі суспільству і державі, ніж коли 48 годин підряд майже сотнею людей шукати неіснуючих правопорушень.

Остаточні висновки у цій справі зробить суд, так само як перевірить законність і обгрунтованість дій працівників правоохороних органів, метди і форми їх роботи – йдеться у заяві «Верба-ВВ»

За матеріалом Ковель-медіа

Залишити відповідь