Оштрафовано вчительку ліцею, яка не носить маску з релігійних причин (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, На здоров'я
08/11/2020, Leave a comment

Жанна Тєтєнєва викладає українську мову та літературу у Вараському ліцеї №1. У навчальному закладі навчається 1 500 тисячі учнів, працює 170 педагогів. Носити маску на перерві повинні всі, окрім учнів початкових класів. Не погоджуються з позицією вчительки і батьки. Певні носити маску у стінах школи – педагоги повинні. Про карантинні обмеження неодноразово казала педагогу директорка школи. Запевняє, просила вчительку української мови та літератури носити маску або ж захисний щиток. Отримавши категоричну відмову, була змушена скласти акт. Жанна Тєтєнєва має більше 20 років педагогічного стажу, є кваліфікованим працівником. Ще з першого вересня відмовляється носити захисну маску та міряти температуру у стінах школи. До цього колеги відгукувалися про неї лише позитивно.

Норми закону для всіх однакові. Нещодавно суд оштрафував Жанну Тєтєнєву на 17 тисяч гривень і 420 гривень судового збору через відмову носити маску. Педагог свою вину не визнає. Каже, не носитиме маску і далі. Не дозволяє релігія:

Я християнка віри Євангельської й слово Господнє мені категорично забороняє носити маску, оскільки Він створив мене за образом та подобою своєю. Ми з відкритим обличчям, як у дзеркалі, дивимось на Господа. Тому я відмовляюсь носити ці маски й для мене її вдягти – це смерть.

За матеріалом Рівне1

Залишити відповідь