Патрульних відсторонили від посади

ПроСВІТ, Новини
04/08/2020, Leave a comment

Державне бюро розслідувань обвинувачує поліцейських роти з обслуговування міста Ковеля Управління патрульної поліції у Волинській області Юрія Рибака та Романа Омелянюка у перевищенні влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, що карається позбавленням волі на строк до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

5 квітня 2020 року працівники поліції у Ковелі під час затримання 36-річного мешканеця міста заподіяли йому тілесні ушкодження, в тому числі перелом руки й вивих передпліччя. З відкритих джерел відомо, що цей чоловік був засуджений 25 вересня 2015 року Солом’янським районним судом м. Києва за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки.

Прокурор другого відділу управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням прокуратури Волинської області звернувся із клопотанням до Ковельського міськрайонного суду про відсторонення обох обвинувачених патрульних поліцейських від займаних посад строком на дві місяці.

За матеріалом Ковель_media

Залишити відповідь