Переконати цих людей було важко, але, я думаю, що спілкуватися потрібно

ПроСВІТ, Новини
24/03/2021, 1 Comment

23 березня перед посольством України в Мінську і консульством України в Бересті з’явилися пікети, а також представники республіканських ЗМІ, які висвітлювали акцію. Крім державного прапору Республікі Білорусь учасники тримали прапор республіканського громадського об’єднання “Патріоти Білорусі”, зареєстрованого 29 грудня 2020 року, яке очолює підприємець Сергій Рачковський. В пікеті також взяв участь другий секретар обласної організації Білоруського республіканського союзу молоді Максим Харитоник.

«Правоохоронні органи не інформували нас про його проведення, як це робиться зазвичай, і не заважали його проведенню. Якщо мітинг справді відбувся за підтримки місцевої влади, мені не зрозуміло навіщо це було зроблено. Але очевидно, що такі кроки не сприяють покращенню порозуміння між нашими країнами. Водночас зазначу, що мітинг був мирним, і Україна як демократична країна не має заперечень щодо подібних зібрань, якщо вони не несуть загрози життю, здоров’ю і власності співробітників дипломатичної установи», – прокоментував подію посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим.

«Я вийшов до зазначених осіб, щоб з’ясувати причини мітингу, і близько пів години пояснював нашу позицію, розповідав про ставлення України до подій в Білорусі, дружнє відношення України до білоруського народу, а також про триваючу російську агресію проти нашої держави. Переконати цих людей було важко, але, я думаю, що спілкуватися потрібно, і сподіваюсь, що хоч дехто з них змінив свою думку», – розповів посол про спілкування з учасниками мінської акції.

 За матеріалом Укрінформ

1 thought on “Переконати цих людей було важко, але, я думаю, що спілкуватися потрібно”

Залишити відповідь