Перший потяг з електронною накладною

ПроСВІТ, Новини
15/11/2021, Leave a comment

9 листопада 2021 року з Берестя до станції Достик/Алтинколь виїхав перший порожній склад оформлений із застосуванням лише електронної накладної. Цей пілотний проект Білоруської залізниці в рамках розвитку цифрових сервісів проекту «Об’єднана транспортно-логістична компанія – Євразійський залізничний альянс» став першим кроком по переходу на наскрізний електронний формат транзитної накладної для переміщення вантажів як територіями країн – учасниць Євразійського економічного союзу, так і в перспективі на всьому маршруті Китай – Європа – Китай.

Він був здійснений з метою подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва з Китайською Народною Республікою.

Електронна накладна дозволяє всім учасникам перевізного процесу здійснювати обмін даними, своєчасно отримувати інформацію про знаходження вантажу по всьому шляху прямування.

За 10 місяців 2021 року в рамках проекту «Об’єднана транспортно-логістична компанія – Євразійський залізничний альянс» на Білоруський залізниці транзитні перевезення збільшені в 1,3 рази і склали понад півмільйона контейнерів.

За матеріалом Білоруської залізниці

Залишити відповідь