Перші і останні в десятці

ПроСВІТ, Новини
18/10/2021, Leave a comment

У Республіці Білорусі близько 40 підприємств переробляють сире молоко. Дві третини з них перебувають у державній власності. Аналітики рейтингового агентства BIK Ratings та інвестиційно-консалтингової компанії ASER представили рейтинг молокопереробних підприємств по виручці і прибутку.

За підсумками діяльності за 2020 рік серед підприємств молочної галузі лідируючу позицію за обсягом виручки займає берестейський ВАТ «Савушкін продукт» з показником 1,809 мільярда рублів. Замикає десятку Кобринський масло-сироробний завод 234 мільйона рублів.  

За показником чистого прибутку за 2020 рік у трійку лідерів входять ВАТ «Савушкін продукт» з показником 51,3 млн рублів, ВАТ «Молочний світ» (45,5 млн) і ВАТ «Кобринський Масло-сироробний завод» (27,3 млн).

За показником рентабельності продукції в 2020 році найбільшу ефективність поточних витрат показали ВАТ «Кобринський масло-сироробний завод» – 14,5%, СВАТ «Ляховицький молокозавод» – 10,2%.

За показником співвідношення позикового і власного капіталу переробних підприємств лідерство належить ВАТ «Кобринський МСЗ» з коефіцієнтом 0,17. Далі слідують ВАТ «Берестейське морозиво» – 0,23.

Нагадаємо, в сільгосппідприємствах Берестейщини традиційно найвища в республіці товарність молока – 91,6 відсотка.

За матеріалом office life

Залишити відповідь