Покарання, максимально наближене до мінімальної межі

ПроСВІТ, Новини
30/11/2020, Leave a comment

14 серпня 2019 року в одному із сіл Дубровицького району близько 14-ї години перебуваючи за місцем свого проживання, у 46-річного чоловіка виник конфлікт зі своєю співмешканкою. Він умисно наніс жінці декілька ударів кулаками обох рук в різні частини тіла, заподіявши тяжкі тілесні ушкодження, від яких потерпіла померла.

Вироком Дубровицького районного суду від 11 серпня 2020 року І. визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтєю умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть людини з призначенням покарання – 8 років позбавлення волі.

З вироком суду першої інстанції обвинувачений не погодився та оскаржив його в апеляційному порядку. Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Рівненського апеляційного суду, вивчивши матеріали кримінального провадження, заслухавши доводи обвинуваченого та його захисника, думку прокурора вирок суду першої інстанції залишила без змін, а апеляційну скаргу обвинуваченого — без задоволення.

Судом враховано, що обвинуваченим вчинено тяжкий злочин, внаслідок якого настала смерть потерпілої і сиротами залишилося троє неповнолітніх дітей, винний зловживає алкогольними напоями, вчинено злочин щодо особи, з якою перебуває у сімейних відносинах, і призначено покарання, максимально наближене до мінімальної межі, передбаченої санкцією статті Кримінального кодексу.

За матеріалом Вісті Рівненщини

Залишити відповідь