Поліцейський ніс через кордон контрабанду

ПроСВІТ, Новини
11/11/2020, Leave a comment

6 листопада берестейські прикордонники затримали в Малоритському районі двох громадян Білорусі 1992 і 1995 рр. народження і громадянина України 1988 року народження. Чоловіки планували нелегально перемістити через державний кордон тютюнові вироби білоруського виробництва.

З’ясувалося, що громадянин України – діючий співробітник Національної поліції. Незважаючи на професію, чоловік навмисно порушив білоруський кордон для нелегального заробітку. Ідейним натхненником групи був ще один громадянин України, який перебуває на території суміжної держави. Він розробив і організував виконання всієї злочинної схеми.

В результаті обшуків за місцями проживання громадян Білорусі вилучена мисливська вогнепальна гладкоствольна зброя, п’ять мобільних телефонів, дві рації із зарядним пристроєм, флеш-накопичувачі, ноутбук і «чорна» бухгалтерія контрабандистів.

Контрабандисти намагалися підкупити білоруського прикордонника. За дачу хабара порушено кримінальну справу, фігурантам загрожує до п’яти років позбавлення волі.

За матеріалом Держприкордонкомітет Білорусі

 

Залишити відповідь