Поліцейські ліквідували підпільний титуньові цехи (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини
07/09/2020, Leave a comment

Оперативники Управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі слідчого управління обласної поліції викрили організаторів масштабного підпільного виробництва тютюнових виробів. До організації причетні двоє громадян – мешканці Львівської та Волинської областей.

На підставних осіб вони орендували приміщення, встановили промислове обладнання та налагодили повний технологічний цикл з виробництва цигарок – від переробки сировини до готової продукції для її подальшої реалізації кінцевому споживачеві.

Підпільні цехи знаходилися на території Турійського району Волинської області.  Поліцейські встановили й місця зберігання готової продукції та матеріалів для її виготовлення.

Працювали цехи у закритому режимі. Забезпечувати їхнє безперебійне функціонування та збут продукції організаторам допомагали ще чотири особи. Для конспірації своєї незаконної діяльності зловмисники постійно змінювали номери телефонів.

Потужності підпільних цехів дозволяли щомісяця виробляти понад 1,5 мільйона пачок цигарок. Використовуючи логотипи відомих тютюнових виробників, реалізовували продукцію через мережу роздрібної та оптової торгівлі на території Львівської та Волинської областей.

У четвер, 3 вересня, поліцейські за підтримки оперативників управління стратегічних розслідувань Волині провели санкціоновані обшуки за місцем виробництва тютюнової продукції.

Правоохоронці вилучили спеціалізоване обладнання, 17 000 пачок цигарок, 474 ящики із фільтрами для цигарок, три тонни сировини тютюну, 5 000 марок акцизного податку України та інші речі для пакування та фасування продукції. Вартість вилученого майна, за попередніми підрахунками, становить 30 мільйонів гривень.

Організаторів та учасників злочинної групи звинувачують у виготовленні, зберіганні, придбанні, перевезенні, пересиланні, ввезенні в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених марок акцизного податку, а також незаконному виготовленні, зберіганні, збуті, транспортуванні з метою збуту підакцизних товарів.

Проводяться заходи для встановлення повного кола осіб, причетних до виготовлення та збуту фальсифікованої продукції.

 

За матеріалом Головного управління Національної поліції у Львівській області:

Залишити відповідь