Регіональний цифровий форум

ПроСВІТ, Новини
15/10/2021, Leave a comment

Розвиток електронного уряду, впровадження біометричних паспортів, реалізація ІТ-проектів державних органів і організацій, захист інформації. Питання підвищення ІТ-грамотності суспільства були підняті на другому регіональному форумі #GBCregions (“Держава. Бізнес. Громадяни – регіони”) в Бересті.

Замість паперового документа – електронний, замість власноручного підпису – електронний цифровий, замість традиційної пошти – e-mail. Електронний документообіг набирає обертів, і сьогодні очевидно, що майбутнє – за електронною торгівлею. Саме тому на форумі було зроблено акцент на цифрових рішеннях в харчовій і легкій промисловості країни. Широким блоком обговорювалося питання забезпечення комерційного електронного документообігу.

Берестська область не повинна відставати від тих тенденцій, які в цілому відбуваються в світі, зокрема в нашій країні. Сучасні системи комунікацій дуже швидко входять в наше життя. Сьогодні вони в промисловості, в комунікації громадян і органів влади. З огляду на вплив пандемії, мобільність громадян, ми вдосконалюємося. Процеси не обходять стороною промисловість, ми розуміємо, що найбільший дефіцит – це людський ресурс. І потрібно впроваджувати процеси автоматизації. Ми в процесі четвертого промислового перевороту. Вводяться системи маркування, ідентифікації, електронного документообігу. За цим всім ми повинні встигати. Застосування сучасних систем управління підприємствами допомагає підвищити економічну ефективність. На сьогоднішньому заході ми визначимо вектори подальшого спільного руху, – сказав в своєму виступі заступник голови Берестейського облвиконкому Дмитро Городецький.

На форумі буде вручена щорічна премія Міжнародної конференції з проблематики інфраструктури відкритих ключів та електронного підпису “PKI-Форум Росія 2021”. Її володарем став проект “Мінська ініціатива”, реалізований за участю Національного центру електронних послуг, ВАТ “Савушкін продукт» і Міністерства з податків і зборів.

Форум в Бересті став другим після минулого у Гомелі. Планується, що до кінця року цифрові форуми пройдуть у всіх обласних центрах країни.

За матеріалом СБ

Залишити відповідь