Сирки берестейського концерну отримали гран-прі

Віктор Місіюк, Новини
11/10/2021, Leave a comment

Шість продуктів підприємства «Савушкін продукт» отримали нагороди VII Міжнародного молочного бізнес-форуму, який відбувся 21-23 вересня 2021 року в Сочі. Гран-прі конкурсу вибороли сирні глазуровані сирки «Савушкін» зі смаком ванілі і зі смаком кокоса-мигдалю. Золотою медаллю були удостоєні сирний вершковий сир «Свіжа» з жирністю 60%, напівтвердий сир «Бересть-Литовський маасдам» з жирністю 45% і сирна паста «Савушкін» з вмістом жиру 3,5% і смаком кокоса-мигдалю. Лауреатом конкурсу стало солодковершкове масло «Бересть-Литовський» 82,5%.

Нагороди присуджувалися на основі результатів закритої дегустації, учасники якої знали тільки загальна назва продукту без вказівки виробника. На ній кожен дегустатор проводив органолептическую оцінку якості представлених зразків і привласнював їм від одного до десяти балів.

Конкурс «Молочний успіх-2021» проходив в рамках VII Міжнародного молочного бізнес-форуму Євразійського економічного союзу з виробництва та переробки молока. У роботі форуму взяли участь представники 138 організацій з Росії, Білорусі, Бельгії, Німеччини, Італії, Нової Зеландії, Польщі та Франції. У цьому році в конкурсі взяли участь 30 підприємств з Росії та Білорусі. За звання кращих у 18 номінаціях боролися 154 продукту.

«Ми почали випускати глазуровані сирки всього два роки тому і практично відразу стали отримувати захоплені відгуки на них. Приємно бачити, що і інша наша продукція теж була високо оцінена. Це підтверджує високий професіоналізм наших співробітників, які стежать за якістю виробничого процесу на всіх його етапах. Сприяє досягненню відмінних смакових якостей і то, при виготовленні молочної продукції у нас використовується тільки натуральне коров’яче молоко і сучасне обладнання», – відзначили в компанії «Савушкін продукт».

Нагадаємо на престижній дегустації Superior Taste Award продукт берестейського концерну йогурт «Грецький TEOS» 2% отримав вищу нагороду конкурсу.

За матеріалом Заря

Залишити відповідь