Судовим експертам допоміг покинутий лом

ПроСВІТ, Новини
28/01/2021, Leave a comment

Власник котельні повідомив міліцію про крадіжку металевого ящика з вбудованим електричним лічильником і автоматами. Чоловік розповів що, прийшовши в котельню, виявив зірваний з двері замок і пропажу майна.

Через кілька днів того ж Малоритського райвідділу внутрішніх справ із заявою про крадіжку побутової техніки з будинку, розташованого в одному з сіл району, звернулася жінка. На місце події виїхала слідчо-оперативна група з залученням в якості спеціаліста судового експерта експертно-криміналістичного сектора по Малоритському району Кобринського міжрайонного відділу Державного комітету судових експертиз. Заявниця розповіла правоохоронцям, що будинок належить її літній родичці, яка знаходиться в лікарні. Жінці подзвонили сусіди, які побачили, як з будинку виходив чоловік з великою коробкою в руках. Коли ж заявниця підійшла до будинку, то побачила зірваний навісний замок. Зайшовши всередину будинку, вона виявила пропажу телевізора, праски, а також продуктів харчування. В ході огляду місця події на вхідних дверей фахівцем був виявлений слід знаряддя злому.

Через деякий час в поле зору правоохоронців потрапив 34-річний уродженець одного з сіл Малоритського району, у якого було вилучено брухт-обценьки. Інструмент був направлений в Кобринський міжрайонного відділу для проведення трасологічної експертизи. Згідно з висновком експерта вилучений слід знаряддя злому міг бути залишений ломом-обценьками, представленим для проведення судової експертизи. У свою чергу чоловік зізнався у скоєнні крадіжки в селі, а також ящика з котельні.

За матеріалом Державного комітету судових експертиз Республіки Білорусь

Залишити відповідь