Суд визнав підприймальника винним в погрозі насильством

ПроСВІТ, Новини
14/04/2021, Leave a comment

13 квітня в Мінську оголосили вирок 31-річному перукарю з Берестя Андрію Саченко. За версією звинувачення, в серпні і вересні у «ВКонтакті» чоловік написав повідомлення з погрозами двом співробітникам ОМОНу – Віктору Кравчуку і Руслану Ковальчуку, а також батькам військового Дениса Патрушева і викладачеві Мінського державного лінгвістичного університету Ігорю Пучені.

Обвинувачений розповів в суді, що 11 серпня його брата затримали в кафе, з матір’ю грубо обійшлися в райвідділі, вона хвилювалася, бо ніхто не говорив їй, де син. Тому коли з’явився інтернет, він на емоціях написав коментарі. Але повідомив, що протягом 5-10 хвилин видалив їх, а потім – і аккаунт у «ВКонтакті».

Підприймальника затримали шостого січня 2021 року в Бересті і привезли у Первомайський райвідділ в Мінську. Він повністю визнав провину за обома статтями, з ізолятору надсилав потерпілим листи з вибаченнями. У суді Саченко відзначив, що йому «вкрай соромно за надіслані повідомлення»: «Я розумію, що повідомлення могли бути сприйняті як реальні загрози, але я і не думав робити ніяких реальних дій. Цілі у мене не було – були емоції».

Суд визнав перукаря винним в погрози насильством співробітникам міліції і посадовій особі. Андрію Саченко призначили три роки позбавлення волі в колонії загального режиму. Його також зобов’язали відшкодувати одному з потерпілих 2 тисячі рублів моральної шкоди.

За матеріалом tut.by

 

Залишити відповідь