Суд над чоловіком без маски

ПроСВІТ, Новини
22/06/2020, Leave a comment
У Ковелі в магазині «Наш Край» відвідувач магазина побив чоловіка, який заступився за продавчиню. Жінка попросила одягнути хулігана захисну маску, однак той почав ображати її нецензурними словами.

Ковельського міськрайонний суд Волинської області встановив, що 20 квітня місцевий житель, перебуваючи в мінімаркеті «Наш Край», що на вулиці Кияна у Ковелі, відмовився одягнути захисну маску на вимогу продавця, обізвавши жінку нецензурними словами. Присутній біля сусідньої каси чоловік зробив хулігану зауваження, попросивши припинити ображати продавчиню. Після цього обвинувачений підійшов до чоловіка та, обізвавши його нецензурними словами, почав наносити удари по голові.

Згодом чоловік вийшов на вулицю, однак, повернувшись, знову почав бити потерпілого, від чого той впав на землю, отримавши удар ногою по голові.
Проте і на цьому хуліган не зупинився, адже після того, як вони разом з потерпілим вийшли з магазину, він наніс ще кілька ударів потерпілому руками та ногами.

Обвинувачений повністю визнав свою вину. Суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 500 мінімумів доходів громадян, тобто 8 тисяч 500 гривень.

За матеріалом Волинські новини

Залишити відповідь