Торгівельний дім з міста шахтарів заборгував м’ясокомбінату

ПроСВІТ, Новини
13/10/2021, Leave a comment

ВАТ “Брестський м’ясокомбінат”, більше половини акцій якого належать державі, уклав в 2007 році договір на поставку продукції з ТОВ “Торговий дім” “Веселка-Світло” в Солігорську. До недавнього часу умови договору сторони дотримувалися належним чином. Однак з лютого 2021 року торговельний дім перестав оплачувати поставлену продукцію, утворилася заборгованість.

Суму невиконаних зобов’язань боржник не оскаржував, в зв’язку з чим прокуратура звернулася в економічний суд Берестейської області з заявою про порушення провадження і видачу судового наказу. Однак потім Товариство з обмеженою відповідальністю не погодилося з сумою заборгованості – виник спір.

Тоді за клопотанням прокурора справа була розглянута в порядку позовного провадження. Вимоги про стягнення суми основного боргу і відсотків за користування чужими грошима економічний суд задовольнив в повному обсязі. З боржника стягнуто понад 330 тисяч рублів. Розмір пені на підставі ст.314 Цивільного кодексу зменшений до розміру відсотків за користування чужими средствамі.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь