Трофі-рейд “Телеханська трясовина”

ПроСВІТ, Новини, Оголошення
30/04/2021, Leave a comment

7-9 травня пройде трофі-рейд “Телеханська трясовина”. На трофі-рейді з орієнтуванням по GPS-навігатору організатори запрошують взяти участь водіїв позашляховиків та квадроциклів. Табір розташується в містечку Телехани біля озера Вульківське. Виходячи з кількості учасників, змагання пройдуть у категоріях туризм-лайт, туризм-хард, ТР-1, ТР-2, ТР-3, ATV-спорт і ATV-туризм.

Траса для гонок вже підготовлена. Маршрут руху буде надано учасникам безпосередньо перед стартом. Кожен водій повинен буде зібрати точки і зробити фотозвіт. За підсумками будуть визначені переможці“, – розповів Геннадій Крот. Буде запропоновано два маршрути: перший підійде новачкам, другий складніший – для любителів їзди по бездоріжжю. Шлях проляже переважно по болотистій місцевості.

Трофі-рейд “Телеханська трясовина” привертає підвищену увагу як любителів гонок, так і глядачів. “Подивитись приїжджає багато людей. Для більшої видовищності на стартовому відрізку обладнана траса, де водії можуть продемонструвати показові виступи, в тому числі подолати рову з водою“, – додав начальник відділу спорту та туризму Івацевицького райвиконкому Геннадій Крот.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь