У трьох відділеннях лікарні спалах коронавірусу

ПроСВІТ, На здоров'я
20/09/2021, Leave a comment

В Ковельському районі за тиждень зареєстровано 116 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 проти 47 за попередній (захворюваність зросла в 2,5 рази). Ріст захворюваності зареєстровано в  м. Ковелі та 12 ОТГ району.  Найбільша кількість нових випадків виявлено в м. Ковелі (39 проти 10 – ріст на 290%), Турійській ТГ (32 випадки проти 19 – ріст на 68%). Погіршення епідситуації спостерігається також на територіях Дубівської, Колодяжненської, Люблинецької, Любомльської та Шацької громад.

Головна санітарна лікарка Волинської області Наталія Янко повідомила, що станом на 15 вересня на території Ковельського району зареєстровано три із п’яти діючих спалахів COVID-19 в області: Турійська громада —  два спалахи в навчальних закладах (в ЗОШ I-II ступенів смт. Турійськ імені Ганни Жежко, ЗДО №2 «Сонечко» смт. Турійськ) та спалах в Ковельському міському територіальному медичному об’єднанні, а саме в трьох відділеннях: неврологічному, стаціонарно-реабілітаційному відділеннях та інсультному центрі, що знаходяться на одному поверсі Ковельської центральної районної лікарні.

Всього у цих відділеннях 42 працівника, в т.ч. 11 лікарів, один лікар-інтерн, 30 середніх медпрацівників. Щеплення від COVID-19 отримало п’ять середніх медичних працівників: однією дозою – 1 особа (2,4%), 2-ма дозами – чотири  особи (9,5%). Зареєстровано 13 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, захворіло два медичних працівники закладу та 11 пацієнтів. Двоє хворих переведені в інфекційне відділення, решта  хворих виписані і знаходяться на амбулаторному лікуванні та самоізоляції.

За матеріалом Волинь_infa

 

Залишити відповідь