Хворих на коронавірус приймають тільки міжрайонні лікарні

ПроСВІТ, На здоров'я
06/03/2021, 1 Comment

У районні лікарні Берестейської області повернулися до звичайного режиму роботи. Пацієнтів з COVID-19 доставляють на лікування до Берестя, Барановичі і Пинська.

Минулий рік був складним для системи охорони здоров’я. Ми зіткнулися з інфекцією, з якої раніше не зустрічалися. Довелося створювати червоні / зелені зони, змінювати рух потоків пацієнтів, додатково закупити діагностичне і високотехнологічне обладнання. Ми вдвічі збільшили кількість кисневих пунктів. До другої хвилі напрацювали певний практичний досвід. Змогли диференційовано підходити до лікування, як на амбулаторному, так і стаціонарному етапах. Це дозволило завжди мати кілька тисяч резервних ліжок. Система охорони здоров’я повністю готова до надання допомоги пацієнтам з COVID-19. Працюємо по трьох міжрайонним центрах (Бересть, Барановичі і Пинськ), а 13 адміністративних територій – в чистому форматі “, – розповів перший заступник начальника головного управління з охорони здоров’я Берестейського облвиконкому Андрій Корнелюк.

В цьому році нові апарати комп’ютерної томографії будуть поставлені в Барановицький онкодиспансер і Пинську центральну лікарню. Опрацьовується варіант закупівлі такого обладнання для Лунинецької центральної районної лікарні. Апарат магнітно-резонансної томографії з’явиться в дитячій обласній лікарні, до якої зводять новий лікувальний корпус. Розглядаються можливості придбання нового обладнання та апарату МРТ до Берестейської міської лікарні №1.

Напевно, нинішній рік буде не менш складним для медицини, ніж минулий. Спільно з Міністерством охорони здоров’я визначили напрямки, за якими буде розвиватися охорону здоров’я. Зосередимося на зміцненні матеріально-технічної бази: покупці високоточних апаратів для діагностики, машин швидкої медичної допомоги та технологічних автомобілів, ремонті лікарень, введенні нових об’єктів“, – резюмував голова Берестейського облвиконкому.

За матеріалом БелТА

1 thought on “Хворих на коронавірус приймають тільки міжрайонні лікарні”

Залишити відповідь