ХХІ-й Радіодиктант національної єдності

ПроСВІТ, Новини, Оголошення
04/11/2021, Leave a comment

9 листопада відбудеться 21-ий Радіодиктант національної єдності-2021. Текст радіодиктанту писатиме письменник Юрій Андрухович, також він читатиме його в ефірі. Його обрали з кількох претендентів. Науковою консультанткою проєкту вдруге буде професорка кафедри української мови Києво-Могилянської академії і провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України Лариса Масенко.

Радіодиктант транслюватимуть наживо на «Українському радіо», радіо «Культура», телеканал «UA: Перший» та всі інші платформи і телеканали Суспільного. Суспільне запросить писати радіодиктант президента України, народних депутатів, міністрів, прем’єр-міністра, діячів культури та інших.

«У хабі Українського радіо упродовж тижня перед акцією проходитимуть обговорення мовних питань. Ми зачепимо питання і політичного характеру: закон про мову, мовні квоти» – повідомив член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

Приєднатись до колективного написання диктанту можна буде також ввечорі 9 листопада на курсах української мови, які з тієї нагоди пройдуть в Консульстві України в Бересті (вул. Воровського 19). Початок о 18:30.

За матеріалом ДМ Суспільного

Залишити відповідь