Цех берестеїки запрошує

ПроСВІТ, Новини, Оголошення
13/10/2021, Leave a comment

15 і 16 жовтня в приміщенні Української науково-педагогічної спілки “Берегиня” (Бересть, вул.Леваневського 1, к.22) одкривається Цех берестеїки.

Берестеїка – галузь народознавства, сукупность звісток про Берестейщину, присвячена науковим проблемам берестейського регіона. Цех присвячений берестеїці представляє собою поєднання кількох творчих майстерень, які працюють з традиційною культурою Берестейщини. В ньому поєднуються можливості сучасних вокршопів і традиції давніх ремісничих об’єднань. Формат сполучає традиційне наставництво з самоосвітою. Зайняття в майстернях націлені на саморозвиток учасників, підвищення етнічної і національної компетентності. Вони є формою інтелектуальної активізації через регіоналістику. Гасло творчого цеху – “Підключайся!”.

На першому зайнятті “співучої майстерні” можна буде познайомитись з одним з прикладів найбільшого традиційного пісенного циклу, весільною піснею. Особливостю нового сезону майстерні буде те, що вона буде концентруватись на музичній традиції одного з центральних берестейських регіонів – Дорогичинщини. Зайняття “співучої майстерні” будуть проводитись по п’ятницях. Початок о 19:00.

На першому зайнятті “мовної майстерні” мова піде про характерні особливості однієї з мовних систем. Майстерня має діалектологічний характер, зосереджується на вивченні місцевих берестейських говірок. Зайняття “співучої майстерні” будуть проводитись по суботах. Початок о 12:00.

Вхід вільний.

 

Залишити відповідь