“В інтернеті про мене можете написати” (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини
04/11/2020, Leave a comment

Одна з найбільш резонансних новин останніх днів відбулася в Бересті два тижні тому. В мережі з’явилася публікація розмови начальника інспекції у справах неповнолітніх Ленінського райвідділу внутрішніх справ Берестя Олександр Наумовець зі старошокласниками в середній школі №20. Учасник зустрічі, Артем, повідомив за яких обставин починалась розмова: “Міліціонер розповідав, що не потрібно порушувати закон, розпивати спиртні напої, всяке таке. А один хлопець, дев’ятикласник, почав питати про поранених під час протестів. Міліціонер відповів на підвищених тонах, що буде розмова після зустрічі. І після відвів того хлопця і мене в інший кабінет. Я запитань не ставив, не знаю, чому він повів мене теж. Може, знав, що мене затримували“. Представник правоохоронних органів з використанням нецензурної лайки заявив, що готовий до оприлюднення сказаного ним, до скарг з боку батьків, що використовувані спецзасоби можуть призвести до ампутації кінцівок, що правоохоронці для власного захисту готові вжити терор до половини країни, що тисяча організаторів післявиборчих демонстрацій приїхали з України, образ якої він охарактеризував вкрай негативно:

***

Що, б ** я, кому незрозуміло, в кого чого стріляли? Шо тобі розповісти? Шо тобі більш докладно розповісти? Чьо стріляли з автобусів? Розповісти, чьо стріляли з автобусів біля ЦУМу? Тому шо це гнали, бл ** ь, натовп, який кидав цеглини, бл ** ь, в Берестейський райвідділ! Шо тобі ще розповісти, а ?!

– Ну, просто не розбиралися, в кого стріляти, а в кого не стріляти.

– Так пох ** й, правильно, шо не розбирались, бл ** ь! Шо, треба було прізвище, може, запитати, чи як там з вами сидів – посвідчення ?! Ви чьо, єб ***** сь, бл ** ь ?! Вже місто в руїнах лежало би, бл ** ь! Або ви думаєте, це все омонівці були? Я теж, нах ** й, зі щитом стояв там на Машерова. Мені, бл **, приємно, думаєш, було ловити ці, бл ** ь, петарди, каміння, цю х ** ню і все ?! Ти сидиш там, гввно питання якісь ставиш, бл ** ь!

– Ну, просто, ви прийшли, сказали, що на діалог. Ну, значить, діалог можна взагалі мати якийсь …

– Діалог, бл ** ь, а не провокаційні питання б ** дскі! І ти шо, думаєш, зіскочив з кримінальної справи і будеш сидіти там, бл ** ь, х ** й знає з яким обличчям дивитися на мене, бл ** ь, а?

– Я ж нормально дивлюся, як я ….

– Нормально, бл ** ь! Знаєш, шо кажуть нормальні люди? Мало п ** зди дали, бл ** ь! Дев’ятого і дес … дев’ятого ніхто не давав, бл ** ь, десятого. Мало п ** зди дали! І так воно і є, бл ** ь. Хоч сам не п ** діл, а шкода, нах ** й.

– Довбой ** би ви, бл ** ь, чьо ви, нах ** й, хочете, чьо вам не вистачає в цьому житті ?! Чьо вам не вистачає в цьому житті, скажіть, а? Вам якої свободи не вистачає, бл ** ь?

– Ну, ви прийшли, хотіли поговорити, ось і все.

– Я вас сюди привів, бл ** ь, тому що я бачив вашу реакцію на мій виступ. І ваші питання тупорилі, бл ** ь!

– Так я взагалі мовчав, я жодного питання не ставив.

***

– Б ** я, хлопці, п ** дець б був би вже країні, розумієш, якби не міліція. Був би п ** дець країні, бл ** ь! Або ви думаєте, ці дві тисячі, бл ** ь, героїв, які сюди приїхали, бл ** ь, половина з Україниче, там, може, на Україні за ** ись, б ** я? Ти коли там був востаннє? Давно був? Ну … Во, бл ** ь, на Україні! Ох ** нно просто! Просто з ** бись там, б ** я. У Грузії, думаєш, з ** бись? У минулому році я був. Один завод наполовину працює на всю Грузію. І ось так от відсмоктують у Європи тільки, бл ** ь! І у Туреччини, бл ** ь! Цього ви хочете, бл ** ь? Щоб смоктали ми у всіх або що?

– Ні, ми не хочемо. Ми просто хотіли діалогу, раз ви вже прийшли і сказали, що можна задати питання.

– Це дебільні питання, бл ** ь! Про гумові кулі і про все інше. Особливо з твого боку, бл ** ь.

– Я жодного питання не поставив вам. Це не я ставив.

– Я бачив, з яким ти видом сидів там.

– З яким? Ну, звичайний вид у мене.

– Якщо ви думаєте, що ви, бл ** ь, будете п ** діти нас, бл ** ь, наші сім’ї – хер ви вгадали, хлопці, розумієте? У * бут швидше тут півкраїни, які проти нас. Та які, н ** уй, півкраїни, бл ** ь, десять відсотків!

– Ну, ми не били нікого.

– А на тебе чого порушували кримінальну справу? Чьо порушували, потім припиняли?

– Звідки я знаю?

– Звідки я знаю, бл ** ь! Тому що ти там був, бл ** ь, тільки нічого не встиг, бл ** ь, ні кинути, правда?

– Взагалі-то я гуляв біля будинку, і мене просто забрали співробітники ОМОНу, і все.

– Мені, знаєш, пох ** й, можете на мене хоч скаржитися батькам, бл ** ь, в інтернеті про мене можете написати. Мені пох ** й, розумієш, бл ** ь? Я зараз Батьківщину захищаю. Мені ось ці ось виступи тут нах ** й не потрібні. Я тобі кажу, шо я з серпня … перша установа освіти, куди я прийшов, бл ** ь. І ось там ще в якомусь класі другий співробітник. Якщо ви думаєте, шо нам це треба. А якщо немає голови, бл ** ь, мізків, можете ходити куди завгодно. Ногу, нах ** й, відірве, бл ** ь, світло-шумової гранатою – будете думати потім. Зрозуміло, бл ** ь?

За матеріалом tut.by

Залишити відповідь