Чоловік віддав дружині нирку (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
24/11/2019, 2 коментарі

Ковельське медичне територіальне об’єднання стало першою в Україні районною лікарнею, в який пересадили нирку пацієнтці.

Донором для 34-річної мами двох дітей став її чоловік, — розповів головний лікар медзакладу Олег Самчук.

Надія Федорова показує рубці на руках. Такі, каже, лишаються після гемодіалізу. Надія мала хронічне захворювання нирок V ступеня, нефосклероз. Ступінь захворювання найвищий, працездатність жінки була втрачена, а життя підтримували завдяки гемодіалізу. 

Цю процедуру,-розповідає жителька села Поромів Іваничівського району, я, проходила тричі на тиждень, по чотири години упродовж шести років.

 Три роки жінка стояла у черзі на трансплантацію, що практично не просувалася.

Поки чекали чергу в Запорізькому центрі трансплантації, — розповідає Надія, –  зателефонували з Ковельської лікарні та запропонували стати першими, кому проведуть подібну операцію у Ковелі.фото: vo.suspilne.media

Подружжя прооперували 15 листопада – говорить анестезіолог Андрій Гуска. До оперативного втручання готували шість місяців.

Операція з пересадки нирки тривала три години. Під час трансплантації дві бригади медиків у складі 6-х хірургів одночасно працювали у двох операційних.

Перша операція з пересадки органу у районній лікарні минула добре, – каже завідувач відділення ангіографії Олександр Голуб.

Щоб здійснити пересадку на рівні районної лікарні – розповідає Олександр Голуб, – група медиків навчалася у білоруських колег. Кілька місяців чекали на ліцензію з Міністерства охорони здоров’я. Тепер, каже, готуються до наступних операцій з трансплантації органів.

Операцію подружжю Федорових зробили безплатно, – розповіла  завідувачка інформаційного відділу лікарні Олена Деркач. Каже: витратна вартість пересадки нирки — 120 тисяч гривень. Це — кошти благодійників. Скільки вартуватимуть наступні трансплантації, нині рахують. Зі слів Олени Деркач, вартість пересадки органу у районній лікарні буде нижчою від закордонної.

Надія та Віталій розповідають: після трансплантації піднялися на ноги наступного дня. Відтоді подружжя разом у двомісній палаті реанімації. Тепер, коли шість років гемодіалізу та операція позаду, жінка каже — мріє побачити світ.

 

💥ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ❗❗ 🔥 РАЙОННА ЛІКАРНЯ ПРОВОДИТЬ ТРАНСПЛАНТАЦІЮ НИРКИ❗❗❗

💥💥💥ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ❗❗❗🔥🔥🔥РАЙОННА ЛІКАРНЯ ПРОВОДИТЬ ТРАНСПЛАНТАЦІЮ НИРКИ❗❗❗ Ковельське МТМО🏥 стало ПЕРШИМ ЗА ОСТАННІ 20 РОКІВ🥇 в Україні, хто отримав ліцензію по трансплантології 19.09.2019року. До сьогодні було лише п'ять центрів трансплантації, в яких в 2018 році проведено лише невелика кількість трансплантацій нирок (при потребі близько 2 тисяч подібних операцій на рік😱).✅Перша трансплантація нирки в Ковелі успішно проведена пацієнтці 34 років з хронічною хворобою нирок V ст., яка 6 років отримувала сеанси гемодіалізу та 3 роки перебувала в черзі на трансплантацію нирки в Запоріжжі. 🔶Підготовка до операції – це 6 місяців надзвичайно великої злагодженої👍 командної роботи лікарів урологів, анестезіологів, хірургів, трансплант-координатора та юристів.Донором став чоловік🧔, який віддав свою нирку задля порятунку дружини👏. Трансплантація від живого донора — це подвійна відповідальність, адже забирається орган в абсолютно здорової людини та не можна❌ допустити, щоб її здоров'я постраждало.Наразі подружжя👫 почуває себе добре та вже будує плани на майбутнє.КОВЕЛЬСЬКЕ МТМО – ЦЕ НАЙСУЧАСНІШІ МЕДИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ❗❗❗

Publiée par Ковельське МТМО sur Jeudi 21 novembre 2019

За матеріалом 7 днів

2 thoughts on “Чоловік віддав дружині нирку (ВІДЕО)”

Залишити відповідь