Запрошення на Kovel triathlon cup

ПроСВІТ, На здоров'я, Оголошення
24/07/2021, Leave a comment

У Ковелі узгоджено схему трас і стартові локації змагання з крос-триатлону, запланованого на 14 серпня. Координатор змагань Ірина Зінчук розповіла, що раніше їх проводили у селах Сомин Турійського району та Смідин Старовижівського. А цьогоріч з ініціативи громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля» чемпіонат «переїхав» у наше місто і відбуватиметься під патронатом міського голови.

«Ми фокусуємось на трьох видах спорту (плаванні, велопробігах та пробігах) і намагаємось в Ковелі максимально звернути увагу людей на триатлон. У нас є федерація, але немає людей, які б хотіли все влаштувати і показати. Ми об’їздили практично всю Україну і Західну Європу на змаганнях, бачили рівень організації. І можемо зробити це тут», – каже Денис Дубінко, керівник громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля».
Проведення спортивного заходу всеукраїнського рівня популяризуватиме наше місто, водосховище річки Турія і познайомить гостей з іншим, автентичним Ковелем.

Змагання із статусом Чемпіонату України з триатлону (крос-триатлон ІІІ-ІV ранг) проходитимуть у двох категоріях: професіонали та аматори. На учасників чекають три етапи спортивних випробувань на різних дистанціях: плавання 1000 метрів, велоперегони 20 кілометрів, біг 6 кілометрів.

Посилання на подію:

За матеріалом ПроКовель

 

Залишити відповідь