Японська програма підтримки сфери охорони здоров’я

ПроСВІТ, На здоров'я
02/03/2020, Leave a comment

Загальна сума коштів, виділених за програмою грантової допомоги уряду Японії “Коріння трави” для проектів в Брестській області, склала понад $ 166 тисяч. Ресурси програми спрямовані на підтримку сфери охорони здоров’я та соціальної області, зокрема на обладнання для діагностики захворювань, сучасне і професійне надання медичної допомоги, забезпечення населення доступними методами лікування, зміцнення матеріально-технічної бази державних установ. 

З виділених коштів найбільше понад $ 79 тисяч отримала на придбання артроскопа і гастроскопа Берестейська дитяча обласна лікарня. Устаткування допоможе виявляти різні захворювання і патології дітей на ранній стадії. 

Фото "Вечерний Брест"

Більше $ 78 тисяч передано Янавської центральної районної лікарні на закупівлю гастроскопа. За програмою “Коріння трави” отримала грант в розмірі більш ніж  8,4 тисяч доларів  для придбання спортивних тренажерів СШ №2 Столина.

“Особливий імпульс взаємодії надала саме програма” Коріння трави – грантова допомога для проектів по забезпеченню безпеки людини “, яка реалізується в Білорусі з 2004 року”, – каже директор Департаменту з гуманітарної діяльності Управління справами Президента Білорусі Ігор Кудревич. 

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь