130 учасників взяло участь в святковому велозаїзді (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
02/09/2021, Leave a comment

У Вараші вирішили Свято першого дзвоника провести у русі. Учні разом з вчителями відправилися у велозаїзд із села Заболоття до Білого озера – а це 32 кілометри. Серед учасників – Галина Пінчук, вона працює вчителькою Вараського ліцею №2. Сьогодні називає себе капітаном команди, яка об’єднала її та учениць.

– Погода нам для цього сьогодні тільки посприяє. В нас велоспорт в місті дуже популярний, тому хай діти звикають, – кажеГалина Пінчук.

Спробувати свої сили вирішив і восьмикласник Вараської першої школи. Каже, стало цікаво чи осилить таку дистанцію.

– Наскільки я знаю, ми будемо їхати з Вараша до Білого озера. Приблизно – 25-27 км. Назад – якщо хтось хоче їхати своїм ходом чи машиною, – говорить учень 8 класу Ілля

Такий заїзд відбувається вдруге, раніше їхали лише по місту. Втім, цього разу на учасників чекала чимала дистанція. Стартували освітяни з Заболоття, їхали через Вараш, Стару Рафалівку, Собіщиці, Більську Волю, Рудку, все, аби охопити якнайбільше навчальних закладів.

– Такі заходи об’єднують як учнівські колективи, так і педагогічні колективи, вони сприяють в першу чергу здоровому способу життя. І саме в єдності наша сила. Єдністю можемо досягати великих результатів, – зазначає начальниця управління освіти у м. Вараш Олена Корень.

Такий велозаїзд хочуть зробити традиційним. Адже, за словами директора Вараської дитячо-юнацької спортивної школи, охочих стає все більше.

Мета нашого велопробігу – це перш за все залучення дітей до занять фізичної культури і спорту. А друге – применшити негативний вплив на дітей під час святкування. Тобто щоб вони з користю проводили своє дозвілля, – підсумовує директор Вараської дитячо-юнацької спортивної школи Віктор Сус.

На фініші для учнів та вчителів підготували перегляд кінофільму просто неба, майстер-класи, смачну грибну юшку та пам’ятні медалі.

За матеріалом ITV

Залишити відповідь