75 літрів кисню на годину

ПроСВІТ, На здоров'я
01/04/2020, Leave a comment

Нині матеріальна база Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання  є однією з кращих серед лікарень районного рівня в регіоні, а можливо й в Україні.

Сьогодні перед ковельськими медиками – нові виклики. Вони за підтримки місцевої влади посилено працюють над створенням відповідних умов для прийому хворих з підозрою на COVID-19.

В міськрайонному територіальному медичному об’єднанні  є 12 апаратів штучної вентиляції легень. Крім того, з резервного фонду місцевого бюджету виділено понад мільйон гривень  на  ще один апарат ШВЛ та медикаменти, дезінфікуючі препарати, засоби індивідуального захисту, тести та інші необхідні матеріали для надання медичної допомоги хворим, які відповідають випадку 2019-nCoV.

Ковельська лікарня має сучасну кисневу станцію, яку придбали за кошти міського бюджету ще у грудні 2017 року. Її вартість разом із системою розподілу кисню сягає майже 3 мільйонів гривень. Потужність станції – 75 літрів на годину. Кисень автоматизовано надходить в операційні, у палати стаціонарних відділень до пацієнтів, у перев’язувальні й маніпуляційні кабінети, забезпечує роботу апаратів штучної вентиляції легень. А комп’ютеризована система дає можливість відстежувати роботу кисневої станції онлайн.

Крім того, у 2019 році також за кошти міського бюджету було придбано дві наркозно-дихальних станції в операційний блок лікарні на суму понад 1,7 мільйона гривень.

Зараз об’єднання проводить закупівлю нових апаратів штучної вентиляції легенів та пересувного рентгенівського діагностичного апарата для швидкого виявлення пневмоній.

За матеріалом Волинь-online

Залишити відповідь