«Ukraïner. The Movie». Хутчій дивіться це натхняльне кино!

ПроСВІТ, Foto, Культура, Новини
11/11/2019, Leave a comment

«Ukraïner. The Movie» —  про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідає історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі  стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну.

Фактично стрічка показує один день із життя України, кажуть її творці. Крім того, вдалося зняти просто неймовірні пейзажи.

Проект Ukraїner відомий своїми експедиціями до різних куточків України, на підставі яких створює натхняльні короткометражки. Зокрема, Ukraïner побував на Волині та Поліссі.

Оцініть, до прикладу, цю 10-хвилинну стрічку про поліський спів. Відео знято в селах Старі Коні, Комори, Сваловичи, Чорниж. Більшість коментаторів пишуть, що не могли стримати сліз. 

А чи чули ви в своїх місцях щось подібне?

— Він як молодим був, то так не співав. А коло мене навчився. Любив, як я співала, і прийде: «Давай, Даня, ввечері поспіваєм». Я першим голосом, він — другим. І він мені ніколи не докоряв, мовляв, що ти співати їдеш. Мені чоботи почистить: «Скоріш собирайся, скоріш вже!».

А фото й текстова версія “Співів Полісся” — тут

 

“Бортники. Люди лісу”, “Вузькоколійка: бурштиновий шлях” та інші матеріали про Полісся читайте й дивіться за посиланням

Залишити відповідь